GRAFIKA / DTG / SITODRUK / TRANSFER

 

Każdy z działów dba o najwyższy poziom swoich usług a droga jaką obieramy, aby wizja stała się produktem rozpoczyna się w dziale GRAFIKA. To tu tworzymy projekty, powstają pierwsze wizualizacje, które potem podczas całego procesu produkcyjnego stają się głównym elementem zamówionego produktu.

Zespół doświadczonych grafików kreuje i adaptuje projekty klientów dla potrzeb produkcji odzieży, dostosowuje projekty do właściwych technologii produkcji, a także kreuje materiały promocyjne dla potrzeb firmy. Dział graficzny zapewnia profesjonalne przygotowanie do druku na tekstyliach wszystkimi  dostępnymi obecnie technikami - m.in.:  sitodruk, DTG, sublimacja, transfer z folii flex i flock, grawerowanie laserem oraz haft komputerowy.

DRUKARNIA specjalizuje się w nadruku na tekstyliach takimi metodami jak: DTG, sitodruk oraz transfer. Posiadamy dwie maszyny drukarskie, tzw. karuzele sitodrukowe, które pozwalają nam na wykonanie nadruku dobrej jakości. Obie te metody pozwalają na zdobienie praktycznie wszystkich podłoży.

Technika DTG (digital-to-garment) pozwala zdobić tekstylia w sposub bezpośredni. Cyfrowy nadruk na tekstyliach jest szybszy, wydajniejszy, odznacza się wysoką jakością, trwałością oraz powtarzalnością. Ta metoda pozwala wyeliminować koszty przygotowawcze a co za tym idzie – opłacalne stają się nadruki już od 1 sztuki.

W sitodruku stosujemy farby plastizolowe oraz od niedawna farby ekologiczne, które spełniają specjalne warunki GOTS. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, wprowadziliśmy nowsze technologie, które dają lepsze efekty wizualne takie jak nadruk spulchniający, nadruk na stretchu oraz nadruk na odzieży sportowej.

Metoda transferu polega na wycinaniu z folii motywu a następnie wgrzaniu go na tkaninę. Dzięki prasom, które posiadamy jesteśmy w stanie wykonać transfer na dogodnie dobranych podłożach typu: torba bawełniana, torba sportowa, plecaki, saszetki, czapki, kurtki, kamizelki, odzież sportowa, torby na laptopa i inne.