ODZIEŻ


AKTUALNOŚCI28.03.2019 Przedstawiciel BRANDS Polska uczestniczył w programie "Ludzie i pieniądze" na antenie Radia Gdańsk. Zapisu można posłuchać tutaj.

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI08.01.2018 DTG w ofercie BRANDS Polska: cyfrowy bezpośredni druk na tekstyliach
BRANDS Polska oferuje swoim klientom możliwość zdobienia odzieży w technice DTG (digital to garment). Cyfrowy nadruk na tekstyliach jest szybszy, wydajniejszy, odznacza się wysoką jakością, trwałością oraz powtarzalnością. Ta metoda pozwala wyeliminować koszty przygotowawcze a co za tym idzie – opłacalne stają się nadruki już od 1 sztuki. Zapraszamy do kontaktu..

25.09.2017 Przedstawiciel BRANDS Polska uczestniczył w dyskusji nt. niskiego bezrobocia w Polsce na antenie Radia Gdańsk. Audycji "Ludzie i pieniądze" można posłuchać tutaj.

18.09.2017 "CZY EURO JEST POTRZEBNE POLSKIEJ GOSPODARCE?". Debata pod takim tytułem zorganizowana przez BCC Loża Gdańska była okazją do poznania opinii ekspertów oraz przedsiębiorców na tematy makroekonomiczne i wewnętrzną ocenę polskiej gospodarki. Udział wzięli prof. Dariusz Filar, Rafał Dobranowski, pełnomocnik zarządu Drutex SA, Michał Makowski, dyrektor finansowy Remontowa Holding SA, Lidia i Bartosz Ziaja, właściciele Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków i prof. Witold Orłowski oraz Robert Raszczyk, z-ca dyrektora zarządzającego Brands Polska. >

16.09.2017 BRANDS Polska członkiem misji gospodarczej na Białorusi. Przedstawiciel BRANDS Polska Robert Raszczyk w dniach 13-16.09.2017 reprezentował pomorskich przedsiębiorców w Mińsku i Nieświeżu podczas Misji Gospodarczej zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Pracodawców Pomorza.

08.06.2016 BRANDS Polska została laureatem nagród DIAMENTY FORBESA 2016. Dyrektor zarządzający Kersten Kruse odebrał z rąk p. Romana Młodkowskiego to prestiżowe wyróżnienie. Dziękujemy naszym pracownikom za ich pracę oraz gratulujemy wspólnego sukcesu.

01.03.2016 BRANDS Polska została laureatem prestiżowego wyróżnienia jakim jest tytuł Gazele Biznesu 2015. Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

23.11.2015 – Kersten Kruse oraz Robert Raszczyk zostali zaproszeni do udziału w Bałtyckim Kongresie Marketingu Sportowego. Aktywnie wesprą spotkanie biorąc udział w panelu i prowadząc debaty. Więcej informacji tutaj.

19.10.2015 – Robert Raszczyk, z-ca dyrektora zarządzającego BRANDS Polska był gościem Pawła Sołtysa w audycji gospodarczo-ekonomicznej "Bardzo ważny projekt" w Radiowej Trójce. Dziękujemy za zaproszenie.

07.10.2015 – BRANDS Polska dołączyła do grona sponsorów druzyny rugby Ogniwo Sopot. Charakterystyczne logo z literką „B” widnieje tym samym na koszulkach meczowych, które powstały specjalnie dla sopockiej drużyny rugby i są jedyne w swoim rodzaju.

08.09.2015 – BRANDS Polska dołączyła do grona sponsorów utytułowanej drużyny hokejowej Cracovia Kraków. Od sezonu 2015/16 logotyp BRANDS Polska widnieje na koszulkach meczowych zawodników. Tym samym wkroczyliśmy w kolejny etap rozwoju i zwiększenia popularności spółki oraz samej marki na rynku polskim.

01.09.2015 – BRANDS Polska przygotowała koszulki meczowe dla drużyny MMTS Kwidzyn. Czerwone koszulki i czarne spodenki, czarne koszulki i czerwone spodenki oraz zestaw w kolorze niebieskim – w takich kompletach meczowych grać będą zawodnicy w sezonie 2015/2016.

03.06.2015 – BRANDS Polska otrzymała od Wicepremiera RP i Ministra Gospodarki P. Janusza Piechocińskiego nagrodę za długoletnie prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. Rozdanie nagród miało miejsce podczas Międzynarodowej Konferencji „Deutsche Investitionen in Nordpolen” w InvestParku w Białogardzie.

14.05.2015 – Przedstawiciele BRANDS Polska p. Eliza Szulc i p. Robert Raszczyk oraz Henning Brandt, dyrektor BRANDS Teamtex gościli na targach Techtextil / Texprocess we Frankfurcie nam Menem.

27.04.2015 – Przedstawiciele BRANDS Polska (Kersten Kruse oraz Robert Raszczyk) mieli zaszczyt gościć na jubileuszowej gali 20-lecia AHK w Polsce w Warszawie. Gośćmi honorowymi wydarzenia byli Dr. Eric Schweitzer - Prezes DIHK , Janusz Piechociński - Wicepremier, Minister Gospodarki Polski oraz Sigmar Gabriel - Minister Gospodarki Niemiec.

08.04.2015 – BRANDS Polska na zaproszenie Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach uczestniczył w tegorocznych, czwartych z kolei, Metropolitalnych Targach Pracy w Gdańsku. Znaleźliśmy się w gronie niemal 200 wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy. Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za odwiedziny.

16.03.2015 – BRANDS Polska był jednym z wystawców podczas tegorocznych Dni Marketingu Sportowego w Warszawie . Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością o czym świadczy liczba osób zainteresowanych naszą ofertą. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zachęcamy do współpracy.

09.03.2015 – BRANDS Polska został sponsorem audycji gospodarczo-ekonomicznej "Ludzie i pieniądze" w Radiu Gdańsk. Zapraszamy do słuchania w marcu br. od poniedziałku do piątku o godz. 10.00.

02.03.2015 – Robert Raszczyk, z-ca dyrektora zarządzającego BRANDS Polska dołączył do grona wykładowców studiów podyplomowych realizowanych przez AWFiS w Gdańsku pod patronatem Ekstraklasa o nazwie "Zarządzanie Klubem Piłkarskim. Prowadzone przez niego przedmioty to: Źródła finansowania klubów piłkarskich – Ekonomiczne aspekty wejścia klubów piłkarskich na giełdę. Więcej informacji tutaj

25.02.2015 – Robert Raszczyk, z-ca dyrektora zarządzającego gościł w Radiu Gdańsk, gdzie m.in. rozmawiano o otrzymanej przez spółkę nagrodzie.

20.02.2015 – Jest nam bardzo miło poinformować, iż BRANDS Polska została laureatem nagrody „Perła Kaszub 2014” za systematyczny rozwój firmy oraz dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów na rynki krajowe i zagraniczne. Nagrodę z rąk Starosty Powiatu Kaszubskiego pani Janiny Kwiecień odebrali Kersten Kruse dyrektor zarządzający oraz Robert Raszczyk, zastępca dyrektora.